Uudised

Leipurin Estonia 25 - intervjuu Aivar Sooga

Leipurin Estonia - 31/05/2023

Aivar, sina kui Leipurin Estonia ehk tol ajal Leipurien Tukku esimene palgaline, mida mäletad 25 aasta tagusest ettevõtte algusajast?

Alustasin esimese välismaalasena Leipurini ajaloos 1994. aastal. Nullist alustada on alati keeruline, kuid tänu Soome Leipurini tootevalikule oli mul lihtsam leida tollasesse Eesti leiva ja kondiitritööstustesse sobivaid tooteid.

Lue lisää

Eesti pagaritööstuse 2017. a. I kvartali ülevaade

Leipurin Estonia - 31/05/2023

 Pagaritööstustes toodeti 2017. aasta esimese kvartaliga peaaegu 31 mln euro väärtuses toodangut, millest neljandik eksporditi.

 Investeeringud kasvasid peaaegu kolmekordselt. Tugev konkurents sunnib ettevõtjaid jätkuvalt investeerima tootmise moderniseerimisse.

Lue lisää

Pagaritööstuse müügitulu oli 2016. aasta I poolaastal 90 miljonit eurot

Leipurin - 31/05/2023

Pagaritööstuste müügitulu oli 2016. aasta esimesel poolaastal 90 miljonit eurot. Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kasvas müügitulu 0,3 protsenti. Müügitulu kasvu aeglustas tihe konkurents siseturul ja välisnõudluse vähenemine, selgub Maaeluministeeriumis koostatud Eesti pagaritööstuse 2016. aasta esimese poolaasta ülevaatest.

Lue lisää

Topics: Leipurin

Pagari toimetamised

Leipurin - 31/05/2023

Ühel päikselisel oktoobripäeval jalutas Leipurini pagar läbi pargi tööle, kollase-punasekirjud vahtralehed jalge all sahisemas. See tuletas talle meelde, et jõulud ei olegi enam kaugel. Pagar hakkas kohe mõtlema, milliste toodetega oma kliente sellel talvehooajal üllatada. Kuid häid ja huvitavaid tooraineid on ju laos palju! Ta otsustas, et hakkab aga järjest katsetama ja küpsetama. Kõigepealt jäi pagarile näppu White Lady (ehk Valge Daami) keeksisegu kott. Segu teeb eriliseks ja talviseks õrn õuna ja kaneeli mekk. Kui lisada tainasegusse kuivatatud jõhvikaid, saab keeksile rõõmsa punatäpilise sisu.

Lue lisää

Leipurin sai üleöö moodsamaks!

Leipurin - 31/05/2023

Leipurin sai üleöö moodsamaks! Vaata kasvõi neid isuäratavaid suuri fotosid meie kodulehel. Ja kui värskelt mõjub see väike türkiissinine lisand meie logol… Värske, maitsev, ahvatlev – just sellisena soovime, et meie toodetest mõtleksid.

Lue lisää

Topics: Leipurin

Telli Leipurin uudiskiri

Hiljutine postitused

Topics