Uudised

Leipurin Estonia juubeliaasta

Leipurin Estonia - 08/08/2019

  Allkiri25

 

Aeg lendab tõesti kiiresti ja Leipurin Estonia juubelihõngune aasta ongi käes! Meil on hea meel teile teatata, et sel sügisel täitub meil suisa 25. tegevusaasta.

Terve aasta jooksul plaanime oma klientidele kinkida eriilmelisi üritusi ning tegevusi, sh:

* Meistrilt Meistrile seminarisari, mille teemad varieeruvad atraktiivsest snäkkbaari väljapanekutest kuni imeilusate ja maitsvate kondiitritoodeteni.

* Õdusad Magusabutiigi ja Leivameistri workshopid

* Atraktiivsed pakkumised erinevate kalendritähtpäevade puhul

* Huvitavad artiklid meie kodulehel – teemad puudutavad nii toidutrende kui Leipurin Estonia ajalugu

Selleks et te millestki huvitavast ilma ei jääks, jälgige meie tegemisi nii kodulehel kui Facebookis. Loomulikult saab infot toimuva ja eesootava kohta Leipurini tiimilt.

 

Teie Leipurin Estonia

 

 

 

 

  •  

 

Lue lisää

Eesti pagaritööstuse 2017. a. I kvartali ülevaade

Leipurin Estonia - 08/08/2019

 Pagaritööstustes toodeti 2017. aasta esimese kvartaliga peaaegu 31 mln euro väärtuses toodangut, millest neljandik eksporditi.

 Investeeringud kasvasid peaaegu kolmekordselt. Tugev konkurents sunnib ettevõtjaid jätkuvalt investeerima tootmise moderniseerimisse.

Lue lisää

Pagaritööstuse müügitulu oli 2016. aasta I poolaastal 90 miljonit eurot

Leipurin - 08/08/2019

Pagaritööstuste müügitulu oli 2016. aasta esimesel poolaastal 90 miljonit eurot. Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kasvas müügitulu 0,3 protsenti. Müügitulu kasvu aeglustas tihe konkurents siseturul ja välisnõudluse vähenemine, selgub Maaeluministeeriumis koostatud Eesti pagaritööstuse 2016. aasta esimese poolaasta ülevaatest.

Lue lisää

Topics: Leipurin

Pagari toimetamised

Leipurin - 08/08/2019

Ühel päikselisel oktoobripäeval jalutas Leipurini pagar läbi pargi tööle, kollase-punasekirjud vahtralehed jalge all sahisemas. See tuletas talle meelde, et jõulud ei olegi enam kaugel. Pagar hakkas kohe mõtlema, milliste toodetega oma kliente sellel talvehooajal üllatada. Kuid häid ja huvitavaid tooraineid on ju laos palju! Ta otsustas, et hakkab aga järjest katsetama ja küpsetama. Kõigepealt jäi pagarile näppu White Lady (ehk Valge Daami) keeksisegu kott. Segu teeb eriliseks ja talviseks õrn õuna ja kaneeli mekk. Kui lisada tainasegusse kuivatatud jõhvikaid, saab keeksile rõõmsa punatäpilise sisu.

Lue lisää

Leipurin sai üleöö moodsamaks!

Leipurin - 08/08/2019

Leipurin sai üleöö moodsamaks! Vaata kasvõi neid isuäratavaid suuri fotosid meie kodulehel. Ja kui värskelt mõjub see väike türkiissinine lisand meie logol… Värske, maitsev, ahvatlev – just sellisena soovime, et meie toodetest mõtleksid.

Lue lisää

Topics: Leipurin

Subscribe to Email Updates

Recent posts

Topics