BLOGS

Izstāde "Piparkūku ciematiņš"

Leipurin Latvija - 04/12/2023

Jau tradicionāli SIA Leipurin atbalsta piparkūku izstrādājumu izstādi, kas notiek Ziemassvētku laikā Jelgavas pilī. Šogad izstādes nosaukums „Piparkūku ciematiņš”. No piparkūku mīklas LLU studenti izveidoja mājas, kokus, ceļus, kas priecē visus mazos un lielos izstādes apmeklētājus. Īpaši gribas atzīmēt idejas autori LLU profesori Daigu Kunkulbergu! Pateicoties viņas neatlaidībai jau septīto gadu pēc kārtas piparkūku smarža piesaista un neatstāj vienaldzīgu nevienu apmeklētāju!

Lue lisää

Topics: Izstāde

Sadarbība ar Dawn Foods

Leipurin Latvija - 04/12/2023

Cien. klienti un sadarbības partneri! 

Informējam Jūs, ka ar 01.01.2017 SIA Leipurin kļūst par amerikāņu konditorejas izejvielu ražotāja Dawn Foods oficiālo izplatītāju Latvijā (www.dawnfoods.eu).

Gandrīz 100 gadu laikā Dawn Foods no ģimenes uzņēmuma izaudzis par pasaules mēroga ražotāju un izplatītāju, kura sortiments ietver sevī simtiem dažādus konditorejas un HoReCa produktus.

Lue lisää

Topics: Leipurin, Latvija, Dawn

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Leipurin Latvija - 04/12/2023

Latvijā Ziemassvētkus nevar iedomāties bez piparkūku cepumiņiem! Katru gadu izņemam no skapja veidnītes, nopērkam vai pagatavojam paši piparkūku mīklu un sākam veidot sirsniņas, eglītes, zābaciņus, rūķīšus… Kas jau nu kuram ir! Pēc brīža viss mājoklis piepildās ar kārdinošu kanēļa-kardamona aromātu! Tā smaržo Ziemassvētki!

Lue lisää

Topics: Apsveikums, Ziemassvētki, Jaunais gads