BLOGS

RIANTA – JAUNS IEPAKOŠANAS RISINĀJUMU PARTNERIS

Leipurin Latvija 15.07.2019
Leipurin Latvija
Leipurin Latvija
13/08/2022

Leipurin nostiprina savu iekārtu piedāvājumu klientiem

Mēs papildinām un nostiprinām Leipurin iekārtu ražotāju tīklu. Rianta – Vācijas Optima grupas uzņēmums, kas piedāvā Leipurin klientiem iepakošanas risinājumus un zināšanas augstākajā līmenī. Sadarbība ar ‘’Rianta’’ ir uzsākta, attiecīgi ‘’Hartmann’’ zīmola pārstāvēšana mūsu tirgū ir pārtraukta.

Visaptverošs risinājumu kopums, kas kalpo Jūsu vajadzībām!

Mūsu mērķis – nodrošināt labākus risinājumus, atbilstošus Jūsu ražošanas un biznesa vajadzībām. Leipurin pārstāv nozarē vadošos iekārtu ražotājus, kas piedāvā plašu iekārtu klāstu.

Kompānijas, ko pārstāv Leipurin:

ARTEZEN - Dough Handling HOBART
logo iceteam 1927 ISA Kratt Maschinenfabrik GmbH
Home Картинки по запросу rianta packaging
Logo SR PACK A/S Home
Картинки по запросу w&ve    

Papildus augstas kvalitātes iekārtām, klienti sagaida pilnu servisu: uzstādīšanu, apmācību, apkopi, remontu. Leipurin nodrošinās Jūs ar labākajiem un modernākajiem tehniskajiem risinājumiem!

Sazinieties ar mums! Mēs izdarīsim visu nepieciešamo, lai Jūsu ražošana būtu efektīva un Jūs iegūtu vēl vairāk veiksmīgu produktu!

Tālr.: +371 67 802 771
Mob.: +371 29 227 605

Sekojiet mums: www.facebook.com/leipurin.latvija www.instagram.com/leipurinlatvija www.linkedin.com/company/leipurin www.youtube.com/channel/UCc0VTFNu17OFaBHQQISTJCA

Tēmas: Leipurin, Iekārtas

Leipurin Latvija

Leipurin ir unikāls risinājumu sniedzējs maizes un konditorejas jomā, pārtikas rūpniecībā un OOH (Out of Home) tirgū. Leipurin piedāvā risinājumu klāstu no produktu attīstības, receptēm, izejvielām, apmācībām un aprīkojuma līdz pat tirdzniecības vietas dizainam.