BLOGS

Leipurin aicina Jūs iedvesmoties

Leipurin 21.11.2016

Labdien!

Esam priecīgi iepazīstināt Jūs ar atjaunoto mūsu korporatīvā stila zīmolu. Tas demonstrē mūsu apņemšanos dalīties ar savām zināšanām un jaunām idejām, tiekšanos pēc panākumiem un izaugsmes kopā ar Jums, dārgie klienti.
Uz priekšu ejošs, uzticams un tikpat atpazīstams!

Mēs novērtējam pagātni un orientējamies uz nākotni: mūsu vēsture ilgst gandrīz 100 gadus un mūsu galvenais fokuss ir nemainīgs – klientu panākumi!
Mēs dalāmies ar pieredzi un piedāvājam tikai labākās idejas, ņemot vērā Jūsu vajadzības un tirgus tendences!

lll.bmp

Domaa_Gardi.bmpMūsu pieredze balstīta uz iedvesmas, tendenču izpratnes un klientu vajadzībām. Mūsu uzdevums ir padarīt Jūsu biznesu "garšīgu", lai tas veiksmīgi attīstītos ar Leipurin pieredzi, risinājumiem un plašu produktu klāstu.

Mēs esam stingri pārliecināti, ka patērētājiem ir vajadzīgi jauni garšīgi produkti. Tendenču un klientu vajadzību izpratne ļaus Jums izcelties, augt un paplašināt savu uzņēmējdarbību kopā ar mums. It īpaši, ja jūs strādājat maizes vai konditorejas biznesā, pārtikas ražošanā vai „ārpusmājas” ēdināšanas segmentā.

Mēs esam inovatīvs un uzticams partneris, kas spēj palīdzēt Jums pārspēt Jūsu klientu cerības un nostiprināt biznesa pozīcijas.
Aicinām Jūs atklāt atjauninātās Leipurin vērtības kopā ar mums!

 

Patiesi Jūsu,
Leipurin komanda

Tēmas: Korporatīvā stila zīmolu maiņa

Leipurin

Leipurin serves the baking industry and other food industry by supplying ingredients, machinery and production lines necessary for production, as well as know-how related to baking.