BLOGS

UZŅĒMUMS LEIPURIN IEGĀDĀJAS ZVIEDRU KOMPĀNIJU KOBIA AB UN NOSTIPRINA SAVAS POZĪCIJAS GLOBĀLAJĀ IZEJVIELU TIRGŪ

Leipurin Latvija 02.06.2022
Leipurin Latvija
Leipurin Latvija
30/09/2023

Leipurin piekritis iegādāties visu zviedru Kobia AB pamatkapitālu no zviedru Abdon Group. Iegāde paplašinās Leipurin ģeogrāfisko stāvokli Ziemeļeiropas tirgū. Līdz ar iegādi Leipurin vēl vairāk nostiprinās savas pozīcijas kā vadošais spēlētājs Baltijas jūras reģionā, palielinot pārdošanas apjomu un rentabilitāti. Jaunais uzņēmums piegādātājiem atver vārtus uz Ziemeļvalstu reģionu. Maizes un pārtikas rūpniecības klienti tikai iegūs no spēcīga partnera globālajā izejvielu tirgū.

Leipurin klientiem būs vairākas priekšrocības:

  • Leipurin nodrošinās saviem klientiem efektīvākas piegādes un loģistikas pakalpojumus, kā arī konkurētspējīgus produktus.
  • Produktu sortiments paplašināsies un attīstīsies. Ar savu pieredzi dalīsies Zviedrijas tirgū vadošie speciālisti maizes un konditorejas jomā. Uzņēmumam Kobia AB ir sava marcipāna un pildījumu ražošana, pateicoties kurai Leipurin sortiments tiks papildināts ar jauniem produktiem.
  • Uzņēmumiem ir līdzīgas saknes un tikpat sena vēsture – abus uzņēmumus nodibināja maiznieki. Esam pārliecināti par Kobia AB personāla profesionalitāti un ceram uz aktīvu sadarbību un stratēģisko attīstību kopā.
  • Iegādei ir jāsaņem Zviedrijas konkurences padomes apstiprinājums. Paredzams, ka darījums tiks noslēgts līdz augusta beigām.

Mēs esam gandarīti par šo iespēju augt un attīstīt biznesu mūsu klientu labā. Mūsu pārdošanas komanda paziņos sīkāku informāciju iegādes gaitā.

Ar cieņu,

Jānis Celmiņš, pārdošanas direktors, Leipurin Latvia

2022.06.02 Kobia lefty

Sekojiet mums: www.facebook.com/leipurin.latvija www.instagram.com/leipurin.latvija www.linkedin.com/company/leipurin www.youtube.com/channel/UCc0VTFNu17OFaBHQQISTJCA

Tēmas: Leipurin, Latvija, Kobia

Leipurin Latvija

Leipurin ir unikāls risinājumu sniedzējs maizes un konditorejas jomā, pārtikas rūpniecībā un OOH (Out of Home) tirgū. Leipurin piedāvā risinājumu klāstu no produktu attīstības, receptēm, izejvielām, apmācībām un aprīkojuma līdz pat tirdzniecības vietas dizainam.