leipurin-tapahtumat-id

Tampereen Messu- ja Urheilukeskus 14.-15.9. 2022

LEIPURIN MUKANA ELINTARVIKE­TEOLLISUUS­-MESSUILLA 

 

Olimme mukana tämän vuoden Elintarviketeollisuus- messuilla!

Tarjolla ständillämme C555 oli herkullisia maistiaisia, huipputuotteita, kattavien palvelujemme ja valikoimamme esittelyjä ja tietysti Leipurin huippu porukka!

Kiitos kaikille Elintarviketeollisuuden messuille osallistuneille ja meidän Leipurin ständillä piipahtaneille!🧡

Oli mahtavaa päästä tapaamaan ja juttelemaan uusille ja vanhoille tutuille. Ollaan yhteydessä!🧡

 

Kooste messuista_2022
leipurin-elintarviket22-stand

MUKANA OLI

antti-isokangas-square
Antti Isokangas

Elintarviketeollisuuden tuotekehitys ja myynti

+358 40 922 9141
antti.isokangas@leipurin.com

 

urho-paakari-square
Urho Paakkari

Tuotekehitys

+358 40 922 9150
urho.paakkari@leipurin.com

 

eija-virtanen-square
Eija Virtanen

Elintarviketeollisuuden myynti

+358 40 861 8847
eija.virtanen@leipurin.com

 

sami-nenonen-square
Sami Nenonen

Maajohtaja

+358 40 560 1151
sami.nenonens@leipurin.com

 

rinor-vuciterna-square
Rinor Vuciterna

Laitemyynti

+358 40 922 9127
rinor.vuciterna@leipurin.com

 

Gerli_2022
Gerli Kolomainen

Laitemyynti

+358 40 513 7703
gerli.kolomainen@leipurin.com

 

Tolonen_Johanna_2
Johanna Tolonen

Aluemyyntipäällikkö: Artesaanileipomot, myymälät ja kahvilat (Uusimaa, Keski-Suomi & Pirkanmaa)

+358 40 922 9137
johanna.tolonen@leipurin.com

 

mika-coles-square
Mika Coles

Markkinointijohtaja

+358 50 368 5594
mika.coles@leipurin.com

 

heidi_tuominen-square
Heidi Tuominen

Digimarkkinointi

+358 40 922 9165
heidi.tuominen@leipurin.com

 


Kysy meiltä lisää

Kiinnostuitko? Jätä viesti ja otamme sinuun yhteyttä.

antti-isokangas-round
Antti Isokangas

Elintarviketeollisuuden tuotekehitys ja myynti
+358 40 922 9141
antti.isokangas@leipurin.com