Ota yhteyttä

Elintarviketeollisuus

Haluatko kehittää uusia tuotteita markkinoille ja tarvitset kättä pidempää apua?
Tarvitsetko laadukkaita raaka-aineita tai uusia jännittäviä viimeisimpien trendien mukaisia makuja? Entäpä kaipaatko apua reseptien viilaamiseen?

Tarjoamme monipuolisia ratkaisuja elintarviketeollisuudelle. Tuomme yhteen suomalaisen osaamisen ja kansainvälisten alan johtavien toimittajien tarjoaman.
Meidän kautta hoituu kaikki: raaka-aineet, maku- ja rakenneaineet, tuote- ja reseptikehitys, laitteet ja palvelut. 

antti-isokangas-square
Antti Isokangas

Elintarviketeollisuuden tuotekehitys ja myynti, Key Account Manager

+358 40 922 9141
antti.isokangas@leipurin.com

 

urho-paakari-square
Urho Paakkari

Elintarviketeollisuuden tuotekehitys

+358 40 922 9150
urho.paakkari@leipurin.com

 

eija-virtanen-square
Eija Virtanen

Elintarviketeollisuuden myynti

+358 40 861 8847
eija.virtanen@leipurin.com

 

asta-rouhelmaa-square
Asta Rouhelmaa

Myyntipalvelu

+358 9 521 2149
asta.rouhelmaa@leipurin.com

 

rinor-vuciterna-square
Rinor Vuciterna

Myyntipäällikkö

+358 40 922 9127
rinor.vuciterna@leipurin.com

 

Gerli_2022
Gerli Kolomainen

Laitemyynti

+358 40 513 7703
gerli.kolomainen@leipurin.com

 


Tilaa miten ja milloin haluat

Leipurin myyntikanavat ovat vaikka 24/7/365, voit tilata suoraan verkosta tai asiantuntevan myyntipalvelumme kautta.

Leipuriin verkkokaupasta

leipurin_eStore

Leipuriin verkkokaupasta löydät koko laajan valikoimamme ja palvelemme sinua verkossa vuoden jokaisena päivänä 24 tuntia.

VERKKOKAUPPAAN

 

Leipurin myyntitiimi

mypa

Myyntipalvelumme palvelee sinua henkilöhtaisesti joka arkipäivä 8-16.

Puhelin: 09 521 2600
tilaukset.leipurin@leipurin.com


Ota yhteyttä